Léčba lupénky - 2. vydání

Léčba lupénky - 2. vydání
Autor: Pagano O. A.
ISBN: 978-80-7684-278-6
EAN: 9788076842786
Počet stran: 296
Datum vydání: 6. 2. 2024
Odkazy ke knize:
obsah a úvod
ukázka
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 439 Kč Cena: 352 Kč

Popis

Rozlučte se s bolestí, šupinami, svěděním a nízkým sebevědomím!

Nebudete už potřebovat léky, steroidní masti a krémy, dehtové koupele ani ultrafialové záření! Dr. Pagano nabízí nový pohled na léčbu lupénky. Dozvíte se jak zmírnit, kontrolovat, a dokonce vyléčit toto chronické onemocnění.

Tato kniha přináší osvědčený, naprosto přírodní, bezpečný a zdravý program pro léčbu lupénky. Autor vysvětluje, proč je třeba místo vnějších projevů léčit vnitřní příčiny lupénky, proč je důležité zdravé stravování, očista organizmu od toxinů a správný duševní přístup. Zároveň nabízí srozumitelný a strukturovaný léčebný režim, díky kterému už mnozí lidé na celém světě nad lupénkou zvítězili.

Publikace obsahuje výmluvné případové studie, pozoruhodné fotografie pacientů před nastoupením léčebného režimu a po vyléčení a užitečné recepty. Je bohatým zdrojem informací, které vám pomohou změnit život a konečně se zbavit lupénky.

Dr. John Pagano je lékař-chiropraktik. Výzkumu lupénky věnoval více než čtyřicet let svého života. Vystudoval Lincolnovu vysokou školu chiropraxe (The Lincoln Chiropractic College, nyní The National College of Chiropractic) v Lombardu ve státě Illinois. Roku 1958 studium ukončil a nastoupil praxi ve Spearsově chiropraktické nemocnici (The Spears Chiropractic Hospital) v Denveru v Coloradu, kde se setkal se svým prvním pacientem s lupénkou. Od té doby neúnavně hledal řešení této dermatologické záhady.

Vystupuje v televizních pořadech, publikuje články a přednáší na pěti kontinentech.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Autoimunitní onemocnění

Autor: Kippola Palmer
Autoimunitní onemocnění

344 Kč

Borelióza

Autor: Buhner Stephen Harrod
Borelióza

240 Kč

Detoxikace pro dlouhý život

Autor: Frej David
Detoxikace pro dlouhý život

216 Kč