Memorix histologie - 4. vydání

Memorix histologie - 4. vydání
Autor: Jan Balko,Zbyněk Tonar,Ivan Varga, ed.Radovan Hudák
ISBN: 978-80-7684-296-0
EAN: 9788076842960
Počet stran: 584
Datum vydání: 9. 5. 2024
Odkazy ke knize:
Vazba: vázaná
vyšlo v květnu 2024
Běžná cena: 1 399 Kč Cena: 1 190 Kč

Popis

Chcete prozkoumat tajemství svého těla, která přesahují to, co je vidět pouhým okem? Pokud je vaše odpověď ano, neváhejte a čtěte dál. Tato kniha byla vytvořena s cílem přiblížit obor histologie všem zvídavým čtenářům a nabídnout jim cenné poznatky o skrytých dějích v mikroskopickém světě. Její obsah vznikl díky úsilí více než stovky expertů z oblastí histologie, anatomie, patologie a také díky studentům a klinickým lékařům. Tím se tato publikace stala komplexním a přístupným zdrojem informací o histologii.

Text je strukturovaný s důrazem na klíčové informace z cytologie, obecné histologie a mikroskopické anatomie. Vše je prezentováno v přehledné formě s množstvím barevných ilustrací a mikrofotografií. Zařazení schémat a rozhodovacích algoritmů usnadňujících identifikaci preparátů jistě ocení jak studenti, tak učitelé. K užitku jim budou i stovky klinických poznámek, poukazujících na důležitost histologie v praxi. Závěrečná kapitola, věnovaná mikroskopovacím technikám, je psána poutavě a doplňuje více než 300 podrobně popsaných mikrofotografií, díky čemuž kniha slouží nejen jako učebnice, ale i jako kvalitní histologický atlas.

Ve 4. vydání knihy navíc najdete i unikátní kód, kterým si můžete aktivovat prémiový obsah aplikace Memorix ebook nebo aplikace Anatomyka na určité období zcela zdarma. Knihu si tak propojíte s aplikacemi a ještě více zefektivníte svoje studium histologie a anatomie.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Memorix anatomie - 5. vydání

Autor: Hudák Radovan, Kachlík David et al.
Memorix anatomie - 5. vydání

1 275 Kč