Roslyn, potulná pěvkyně

Roslyn, potulná pěvkyně
Autor: Hamiltonová Sylvian
ISBN: 978-80-7387-210-6
EAN: 9788073872106
Počet stran: 312
Datum vydání: 14. 4. 2011
Odkazy ke knize:
Běžná cena: 300 Kč Cena: 240 Kč

Popis

Mladá žena a chlapec jsou na útěku. Pronásledují je tři muži: Michael, Uriel a Samael. Jména dostali podle tří archandělů, jejich úkolem je však vraždit. Roslyn de Sorules, potulná pěvkyně, ví, že ji někdo hledá, netuší však proč. Musí najít bezpečné útočiště pro dítě, které zachránila. Tím útočištěm má být Stirrup, domov sira Richarda Straccana, bývalého křižáka, obchodníka se svatými ostatky a muže, který je vždy ochoten bránit spravedlnost s mečem v ruce.

Straccan je na cestách, daleko od domova. Hledá ženu, kterou miluje a s níž se chce oženit, ale všechny stopy postupně ztratil…


Ukázka z knihy:


Ten výkřik se odrazil od kamenných zdí, zesílil až do neuvěřitelně ohlušující výšky a zněl stále dál. Ženy na okamžik ztuhly, hleděly na sebe a pak se obě zároveň snažily dostat dveřmi do pokoje. Našli tam Judith ležet na polštářích, leknutím bledou jako svíci. Lapala po dechu, ale nevydala už ani hlásku, jako by ten výkřik vyčerpal všechen hlas, který měla v hrdle. Vedle ní ležel na polštáři relikviář – otevřený – a z něj se zubil obličej tak ohyzdný, že to musel jistě být démon!

Z naší nabídky vám doporučujeme

Pendragonův prapor

Autor: Hamiltonová Sylvian
Pendragonův prapor

192 Kč

Obchodník s kostmi

Autor: Hamiltonová Sylvian
Obchodník s kostmi

184 Kč