Svěží vítr, nový oheň

Svěží vítr, nový oheň
Autor: Cymbala Jim, Merrill Dean
ISBN: 978-80-7684-219-9
EAN: 9788076842199
Počet stran: 256
Datum vydání: 7. 2. 2024
Odkazy ke knize:
errata - str. 76
obsah a ukázka
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 329 Kč Cena: 264 Kč

Popis

Doba je naléhavá! Teď je ta pravá chvíle požádat Boha, aby ve vaší duši zažehl svůj oheň!

Knihu pastora Jima Cymbaly by si měl přečíst každý kazatel, farář, vedoucí církve a především každý křesťan, který chce naplnit Boží záměr se svým životem. Měla by se stát povinnou četbou všech křesťanských sborů a farností, protože odhaluje klíčové principy smyslu, poslání a života církve.  

Kniha popisuje příběh kazatele a jeho rodiny v protestantském sboru v New Yorku, který byl z lidského pohledu odsouzen k zániku. Bůh však pastora Cymbalu vyzval, aby se jeho chatrný dvacetičlenný sbor začal opravdově modlit, aby se spolehl na to, že jim jako živý Bůh pomůže a bude do církve přivádět nové zachráněné lidi. Bůh začal odpovídat a měnit jejich životy a dnes čítá Cymbalův sbor více než deset tisíc členů.

Pastor chce křesťany povolat zpět z duchovních slepých uliček, apatie a vlažného náboženství. Nutnou podmínkou je, že se věřící na Boha budou obracet v modlitbách, že uznají svoji závislost na něm a že umožní, aby v jejich okolí mohl mocně působit Duch svatý. Jde o živou zkušenost se živým Bohem.

Je to kniha, která motivuje, povzbuzuje a inspiruje.

Z naší nabídky vám doporučujeme

Jména Ducha svatého

Autor: Pritchard Ray
Jména Ducha svatého

184 Kč