Povstání

Povstání
Autor: Knight E. E.
ISBN: 978-80-7387-457-5
EAN: 9788073874575
Počet stran: 320
Datum vydání: 3. 5. 2011
Odkazy ke knize:
Běžná cena: 300 Kč Cena: 210 Kč

Popis

Čtvrtý díl ságy Země upírů o hrdinských činech Davida Valentina začíná dva dny po závěrečné tragédii románu Hromoklín. Hrstka neozbrojených mužů, kteří přežili u Bern Woods, je na útěku, Ozarské svobodné teritorium padlo, všude se to hemží renegáty a Rozparovači. Valentinovi není do zpěvu, vyčítá si smrt mnoha spolubojovníků a ztrátu drahocenného nákladu, který dopravil přes celý Texas. Jenomže i kdyby se mu podařilo nemožné a vzburcoval lidi do zbraně, opět potečou potoky krve – krve pozemšťanů, nikoli krutých vesmířanů.


Ohlasy:

Nepochybujeme, že E. E. Knight je jméno, které v tomto žánru zdomácní.

– Silver Oak Book ReviewsE. E. Knight je mistr popisu a napětí… Dobrodružná spekulativní fikce založená na dobrých postavách, ve své nejlepší podobě.

– Black Gate


„Země upírů je poutavý příběh plný temnoty a nebezpečí, který čtenáři prostě musí prožívat spolu s jeho hlavním hrdinou. Knightovi se podařilo spojit prvky různých žánrů do neobvyklé hrdinské ságy, jejíž protagonista přesto zůstává "normálním" člověkem se všemi pochybnostmi i nadějemi. A přestože všude kolem sebe vidí zkázu, bolest a smrt, vpřed ho žene vidina svobodné Země bez Karanů. Tento svět je totiž náš, a běda tomu, kdo se nám ho pokusí vzít!“ Martin Fajkus, Pevnost č.1/2011


Z naší nabídky vám doporučujeme

Exil

Autor: Knight E. E.
Exil

210 Kč

Hromoklín

Autor: Knight E. E.
Hromoklín

209 Kč

Vlk

Autor: Knight E. E.
Vlk

210 Kč

Kočka

Autor: Knight E. E.
Kočka

209 Kč

Pátrání

Autor: Knight E. E.
Pátrání

210 Kč