Královna Temnoty

Královna Temnoty
Autor: Bishopová Anne
ISBN: 978-80-7387-219-9
EAN: 9788073872199
Počet stran: 552
Datum vydání: 12. 8. 2010
Odkazy ke knize:
Vazba: brožovaná
Běžná cena: 339 Kč Cena: 237 Kč

Popis


Jaenelle vládne jako královna na dvoře Ebon Askavi, a proto zkorumpovaná čistá krev už nemůže masakrovat její lid a zneuctívat její zemi. Ale kde se uzavřou dveře, může být prolomeno okno, proto musí být nepřátelé zničeni jednou provždy.


Ani Čarodějka sama však nemá dostatek sil k tomu, aby ochránila Říši Stínů. Někde, dlouho ztracen v Šíleném království, se nachází Daemon, její předurčený společník. Neoblomná láska, kterou k Jaenelle chová, sjednotí dvůr a zajistí moc. Ukazuje se ale, že spojené síly nebudou stačit k odražení útoků nepřátel – pouze strašlivá oběť může zachránit ty, které Jaenelle miluje…Série: Černé drahokamy - kniha třetí.


Dále vyšlo: Dcera čisté krve; Dědička StínůZa trilogii Černých drahokamů získala Anne Bishopová v roce 2000 Cenu Williama J. Crawforda pro začínající autory žánru fantasy.


Krátká ukázka z knihy:Navzdory všemu rozumu, navzdory vší touze, dokonce i když si myslel, že se s ní oženil Lucivar, stále ještě nedokázal vstřebat fakt, že Jaenelle už dávno není tou dívenkou, jakou znal. Už vyrostla a dospěla.


Stěny v pokoji najednou zešedly, ještě více potemněly a začaly se uzavírat, přičemž kolem něj vytvořily tunel.

„Daemone.“


Tenhle hluboký hlas si také pamatoval. Slyšel ho a připadalo mu, že zní pobaveně. Dříve ho slýchával plný zuřivosti a zběsilé síly. Slýchával ho zastřený a vyčerpaný. Slýchával ho, jak ho prosí, aby se na něj napojil, aby přijal pomoc a sílu, kterou mu nabízel.


Pomalu se otočil a zíral na Saetana. Prince Temnoty. Nejvyššího pána Pekla. Svého otce.


Z naší nabídky vám doporučujeme

Dědička Stínů

Autor: Bishopová Anne
Dědička Stínů

244 Kč

Dcera čisté krve

Autor: Bishopová Anne
Dcera čisté krve

223 Kč